Ataşehir 5 Yıldızlı Otele Gelen Candy Selin

Ataşehir 5 Yıldızlı Otele Gelen Candy Selin
Merhaba Ben Bağdat caddesinden Vip ataşehir Escort Cindy Selin 25 yaşında 160 boyunda 45 kg Esmer fit sexi alımlı muhabbeti sohbeti hoş sevgili tadında güzel vakit geçireceğiniz kaliteli saatler eşliğinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız pozitif neşeli güzel bir bayanım. Gerçekten yüz güzelliği ve fizik olarak ekstra hijyen ve bakım açısından son derece kendine güvenen ve beklentilerinizin altında çıkmayacak kusursuz bir güzelliğe sahibim Kendime her konuda güvendiğim için fiyat politikamı yüksek tutmaktayım ve pazarlık yapan kişilerle kesinlikle görüşme kabul etmiyorum. Telefonda konuşma tarzından elektrik almadığm kaba sapa gereksiz konuşmalar yapan kişilerle muhatap dahi olmadan direk konuşmayı sonlandırıyorm. Elite temiz hijyen olgun düzgün ne istediğini bilen güvenilir insanlarla görüşmek tarzım.

Düzenli spor hayatı olan formuna dikkat eden ve aynı zamanda sosyal biri olduğm için çalışma saatlerim gündüz 12 gece 12 arası gerçekleştiriyorm. Cinsel anlamda kendimde keyif almak ve karşı tarafada keyif vermek ve kendi şahsi masraflarımı karşılamak amacıyla az ve öz görüşmeler yapıyorm ve seçici birisiyim herkesle görüşmüyorm malesef☝İlişkide condomsuz ve ters ilişki kesinlikle kabul etmiyorum kendi evimde veya sizlerin rezidans tarzı evinizde olmuş olsun 5 * otellerde de görüşme kabul ediyorum.

İlan açıklamamı okuduktan sonra benimle iletişim kurarsanız çok sevinirim şimdiden çok tşk ederim görüşmek üzere hoşçakalın